Hakkımızda

Hakkımızda

Hayvan hastalıkları teşhis laboratuarı çeşitli aşamalardan geçtikten sonra şu andaki kurumsal kimliğine 1997 yılında İstanbul Avcılar semtinde kavuşmuştur.

 

Bilgi birikimlerini günümüz teknolojisi ile birleştirerek çalışmasına devam etmektedir. Laboratuarımızda zaman içinde Veteriner Hekim meslektaşlarımızın desteği ile ev ve çiftlik hayvan türlerine spesifik tahlillerin sayısını günden güne arttı.

 

Biyokimya, Hematoloji, Mikrobiyoloji, Seroloji, Endokrinoloji, Parazitoloji ve anadolu yakasındaki şubemizde Patoloji konularında uzmanlaşarak tam teşekküllü bir laboratuvar haline geldi.

 

Gelişmenin sınırsız bir kavram olduğuna inancımız ve sürekli iyileşme hedefimiz doğrultusunda analiz hizmetlerimizi her yıl meslektaşlarımızdan gelen talepleri göz önünde bulundurarak sürekli yenilemekteyiz.

 

Misyon ve Vizyonumuz: 


Laboratuvarımız hayvan hastalıkları konusunda güvenilir analiz yapmak hedefiyle kurulmuştur. Bunun  amaçla faaliyetlerini sürdürürken uzman veteriner hekimler, yetkin teknik personel, hassas cihazlar ve hayvan türüne spesifik analizler ile hizmet vermek esas önceliğimizdir. Bu doğrultuda, ekibimizin yetkinliğini ve alt yapımızı sürekli iyileştirmek, analiz çeşitliliğimizi arttırmak suretiyle Türkiye'nin en güvenilir ve en çok tercih edilir laboratuvarı olmak temel hedefimizdir.~   BELGELERİMİZ  ~
Koruma ve Kontrol Genel Müdürlüğü

Veteriner Teşhis ve Analiz Laboratuvarları Çalışma İzni